Hakkımızda

2020 yılında Bilgi Akvaryum sayfasını 2 girişimci olarak kurduk. Bünyemizde 5 kişilik bir ekiple sizlere en doğru ve faydalı bilgileri vermek üzere çalışıyoruz.
Bilgi Akvaryum isminde ki akvaryumu ,faydalı bilgileri içerisinde barındırabilecek bir havuz olarak gördüğümüz fikriyle yola çıkıp bir web sitesi kurduk.

Biz Kimiz?
Kurucular ;

Nil Amber
29 ocak 1998 yılında doğdum. Liseyi Ataşehir Doğa Koleji’nde okudum. Mezun olduktan sonra T-MBA sertifikası aldım. Üniversiteyi Beykent Üniversitesi’nde Medya ve İletişim bölümünde okudum.
2019’da Number1 TV’de staj yaptım.
Azzuramarka adında e-ticaret butiğim var.
Hobi olarak yemek fotoğrafçılığı yapıyorum. Ve @amberlandd adında sosyal medyasını yönetmekteyim. Bilgi Akvaryum blogumuzda da aktif birşekilde çalışmaktayım.


Onur Uğur
Işık Üniversitesi psikoloji mezunuyum. Programcılık üzerine eğitimim var.


Cansu Başaran

Ben Cansu Başaran. 27 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da doğdum. Beykent Üniversitesin’de Medya ve İletişim Bölümü okumaktayım. 2019’ da Vakko Holding de Dijital Kanallar üzerinde Staj yaptım. Hobi olarak yemek yapmayı, dans kurslarına gitmeyi, ve müzik dinlemeyi seviyorum.


Merve Topraksever

28 ağustos 1997 yılında doğdum. Liseyi uğur okullarından bitirdikten sonra Beykent Üniversitesi medya ve iletişim bölümünü okudum.2019 yılında aydınlatma firmasının e ticaret departmanında staj yaptım. Kendi çanta markam olan meryatelier adında bir web sitem var . İleri ki süreçte markamı daha da büyütmeyi hedefliyorum.


Selin Hacıosmanoğlu

15 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da doğdum. Lisenin ilk yılı Sarıyer Doğa Kolejinde eğitim alarak T-MBA eğitimi alarak sertifika aldım. Ardından Beşiktaş Ata Kolejinde eğitim görerek İngilizcenin yanı sıra Fransızca dili eğitimi aldım. Ardından da son olarak Uğur Okullarından mezun oldum.Sonrasında Beykent Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünü okudum. 10 yıldır faaliyette olan e-ticaret sitemizde üniversite 1. Sınıftan beri eğitim görmeye başladım ve tecrübe kazandım. Üniversite bitiminin ardından aktif olarak e-ticaret sitemizde var olmayı düşünüyorum. Bunların dışında 8 yaşımdan beri bir dönem lisanslı olmakla birlikte okuduğum tüm okullarda voleybol takımlarında yer aldım.  Ayrıca sosyal medya hesabı yöneticiliği yapmaktayım.


Vizyonumuz ;

İnovasyonun gelişmesiyle birlikte , bizim de öncü politikalarla her alanda bilgi verip, tüm sosyal mecralarda aktifliğimizi koruyarak büyük kitlelere ilham verebilmek , değer katabilmek ve ailemizi genişletebilmek

Misyonumuz ;

Toplumun her kesimine hitap etmeye çalışarak fayda sağlayacak doğru bilgilere ve görüşlere yer veriyoruz. Bu bilgiler insanların anlam veya çözüm arayışlarına yol gösterecek niteliktedir. Instagram başta olmak üzere facebook, twitter gibi mecralarda da yer alıp güncelliğimizi korumaktayız. Okuyucularımızın istek ve beklentileri bizler için önemli olmakla birlikte onları anlamaya yönelik çalışmalar sergileyerek, yazılarımızı yazarken bu çalışmaları göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

“Girişimcilik” ,”yenilik” , “akıcılık” , “Tutku” , “güven” , “saygı” , “öncü” , “cesaret” , “kusursuzluk” , “filtresizlik” , “güncellik” , ilkelerini esas alarak işleyişimizi sürdürüyoruz.
%d blogcu bunu beğendi: